Informacija teikiama ir užsakymai priimami
Tel. +370 659 21 932
El. paštu edukacija@muziejus.lt arba

Pateikus UŽSAKYMĄ/UŽKLAUSĄ

Kas Baltijoje gyvena?

Grupės dydis – iki 30 asm.
Trukmė – 45 min.
Auditorija – 1; 2; 3; 4 klasė
Kompetencijos – kritinio mąstymo; kultūrinė; kūrybiškumo; komunikavimo; pažinimo; socialinė, emocinė ir sveikos gyvensenos.  
Prieinamumas – paslauga pritaikyta su nežymiu intelekto sutrikimu / psichosocialine negalia.
Vieta – muziejuje (akvariumas); išvažiuojamoji paslauga (veikla organizuojama Jūsų mokykloje); nuotolinė paslauga
Kalba – LT, EN, RU
Kaina – 60.00 € (nuotolinė paslauga 40 €)
Arba užsakymas per Kultūros paso sistemą 




Ko sieksime? 
Tyrinėjant Baltijos jūros gyvūniją, krantus bei aplink gyvenančias valstybes ugdyti supratimą apie Baltijos jūros ekosistemą, mokyti sąmoningumo ir skatinti prisiimti atsakomybę už savo kasdienę veiklą.


Ką veiksime? 
Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai tyrinės Baltijos jūros vystymosi periodus, analizuos Baltijos jūros geografinę padėtį, ieškos faktų apie jūroje esančią gyvybę. Tyrinėdami ekologinius pokyčius ieškos asmeninio santykio su Baltijos jūra. Ne pasakojimais, o patyrimais išgyventa Baltijos jūros istorija kvies ne tik pažinti, džiaugtis ir saugoti jūros gyvūnus bei jų aplinką, bet ir ieškoti būdų, kaip asmeniškai prisidėti prie Baltijos jūros išsaugojimo.
Dalyviai gebės suvokti Lietuvos geografinę (9 valstybės aplink Baltijos jūrą, jų geografinė padėtis, pakrantės ilgis, didžiausias gylis ir kt.), biologinę (žuvų įvairovė, vandens druskingumas, Baltijos jūros vystymosi periodai) padėtį Baltijos jūros kontekste. Lygindami medžiagą (eksponatai muziejuje, edukatoriaus pasakojimai-užduotys, asmeninė patirtis), tyrinėdami (savarankiškas darbas grupėse), aiškinsis, kaip jie gali prisidėti prie Baltijos jūros ekosistemos išsaugojimo rūšiuojant bei saikingai vartojant.