Linijos
Dažniausiai užduodami klausimai

Darbo laikas – kintantis: tikslus darbo laikas čia.

Lankymosi bilietų kaina kinta pagal sezoną, bilietų kategorijos: suaugusiems ir vaikams, taikomos kitos nuolaidos. Tikslios bilietų kainos čia.

Taip, yra taikomos įvairios nuolaidos ir nemokamo lankymosi galimybės.

Vidutiniškai Jūrų muziejaus, akvariumo ekspozicijas apžiūrėti trunka 1,5 val. Pasirodymo delfinariume trukmė – 35 min. Etnografinę pajūrio žvejo sodybą ir Senųjų žvejybos laivų aikštelę apžiūrėti trunka apie 45 min.

Lietuvos jūrų muziejus, delfinariumas įsikūręs Kuršių nerijoje, Kopgalyje. Atvykti į muziejų galima persikėlus keltu Senojoje perkėloje, Danės g. 1, Klaipėda (pėsčiomis/dviračiu, atstumas nuo perkėlos iki muziejaus – 1,6 km) arba Naujojoje perkėloje Nemuno g. 8, Klaipėda (automobiliu/dviračiu atstumas iki muziejaus – 7 km). Dėmesio! Senojoje perkėloje automobiliai nėra keliami!

Persikėlus keltu Senąja perkėla, Smiltynė–muziejus kursuoja privatūs autotraukinukai. Traukinukas kursuoja pagal kelto reisus.

Šalia delfinariumo yra automobilių stovėjimo aikštelė. Aikštelėje telpa apie 80 lengvųjų automobilių ir 8 autobusai.

Taip, šalia muziejaus ir šalia delfinariumo yra įrengtos vietos dviračiams palikti. Užraktu turi pasirūpinti pats lankytojas.

Bilietus į bet kurį objektą (muziejus, delfinų pasirodymas, jūrų liūtų pasirodymas) galima įsigyti bet kurioje veikiančioje kasoje arba bilietomate. 

Taip, laivas-muziejus M52 „Sūduvis“ yra Lietuvos jūrų muziejaus eksponatas, kurį aplankyti galima Klaipėdos mieste, jis prišvartuotas Karališkojoje krantinėje, šalia Pilies tilto. 

Laive-muziejuje rengiami edukaciniai užsiėmimai, ekskursijos, veikia pabėgimo kambarys SOS. 

Taip, kortelėmis muziejaus kasose atsiskaityti galima.

Taip, galima ir rekomenduojame įsigyti bilietus internetu. Atvykus patenkama į norimos valandos delfinų pasirodymą, išvengiama galimų eilių.

Iki 10 vienetų bilietų galima pateikti nuskaityti kontrolierei iš mobilaus įrenginio. Prašome kontrolieriui atversti bilieto barkodus, padidinti juos, maksimaliai nustatyti ekrano apšvietimą.

Įsigyti bilietai atgal nepriimami ir už juos pinigai negrąžinami, išskyrus atvejus, kai paslaugos lankytojams negali būti suteiktos dėl Muziejaus kaltės. Todėl prašome lankytojų atsakingai suplanuoti atvykimą, įvertinant persikėlimo keltu laiką.

Taip, nuolaidą suteikiančius pažymėjimus būtina pateikti ir kasoje, ir paprašius, kontrolieriui. Ši tvarka taikoma tiek grupių vadovams, gidams, atvedusiems grupes į muziejų, tiek privatiems asmenims. Atsisakius pateikti atitinkamą dokumentą, nuolaida netaikoma. Bilietai, parduoti su nuolaida, galioja tik asmeniui, įsigijusiam bilietą ir negali būti perduodami kitiems asmenims.

Dėl pamesto daikto prašome kreiptis telefonu  +370 659 61 497 arba el. paštu  info@muziejus.lt 

Taip, muziejaus centrinių kasų pastate, priešais įėjimą į Jūrų muziejų yra įrengtos standartinio dydžio daiktų saugojimo dėžutės (kaip prekybos centruose).

Norint tapti Lietuvos jūrų muziejaus savanoriu, prašome kreiptis telefonu +370 659 61497 arba el. paštu savanoriai@muziejus.lt

Dėl priėmimo praktikai prašome kreiptis telefonu +370 46 49 07 40, +370 698 37 299 arba el. paštu ljm@muziejus.lt.

„Susitikimas su delfinu“. Registracija iš anksto tel.  +370 698 37 299. Užsiėmimai organizuojami nuo antradienio iki sekmadienio 10.40-11.10 val.
30 min. trukmės  pažintinis užsiėmimas su delfinais – nepamirštamas susitikimas. Užsiėmimas vyksta ne vandenyje, tai nėra plaukiojimas. Užsiėmimo metu dalyviai bendrauja su delfinais būdami sausumoje – prie pagrindinio baseino sienelės. Užsiėmimas nėra kontaktinis. 

Užsisakyti edukacinį užsiėmimą galima tel. +370 659 21 932, taip pat ir Kultūros paso sistemoje. Veikla vedama muziejuje arba jūsų įstaigoje. Edukacinių užsiėmimų temos – čia.

Užsisakyti ekskursiją galima tel. +370 659 21 932. Veikla vedama muziejuje, akvariume ir delfinariume. Ekskursijų sąrašą rasite čia.

Taip kavinės yra delfinariumo fojė, šiltuoju sezono metu lauke prie delfinariumo, taip pat muziejuje ant pylimo.

Ne, negalima. Su gyvūnais lankytis nei Jūrų muziejaus, akvariumo ekspozicijose, Baltijos jūros gyvūnų reabilitacijos centre, laive-muziejuje M52 „Sūduvis“, nei Delfinariume lankytis neleidžiama.
Išskyrus numatytus Lankytojų aptarnavimo taisyklėse atvejus, kai lankosi asmuo su negalia su šunimi vedliu. 

Taip Lietuvos jūrų muziejuje galima surengti įmonės ar privačią šventę, organizuoti seminarus, konferencijas, mokymus. Erdves pamatyti galima čia. Užsakymai ir informacija tel. +370 698 37 299.

•    Ekspozicijoje „Mano tėvas žvejas – aš jo padėjėjas“, Etnografinėje pajūrio žvejo sodyboje yra įrengtas pandusas;
•    Akvariume apžiūrėti visą ekspoziciją pasinaudojant liftu arba keltuvu;
•    Muziejaus kieme ant pylimo pakilti ir apžiūrėti Inkarų ekspozicijas galima pasinaudojus keltuvu; 
•    Delfinariume yra įrengti pandusai ir keltuvas, kuriuo galima pakilti į delfinų pasirodymų salę;
•    Baltijos jūros gyvūnų reabilitacijos centre įrengtas keltuvas.

Akvariumo II aukšte įrengtos draugiškos pojūčiams ekspozicijos, pritaikytos ir asmenims su įvairiomis negaliomis.
Lankantis Akvariume galima pasinaudoti elektriniu neįgaliojo vežimėliu, vaikštyne ir vaikišku sportiniu vežimėliu. 
Akvariume, delfinariume ir Baltijos jūros gyvūnų reabilitacijos centre veikia WC, pritaikyti žmonėms su judumo negalia.

Lankytojo kelias Akvariume. 

Taip, delfinariume yra patogus vaiko-mamos kambarys, muziejuje yra įrengtos vietos pervystyti kūdikį.