Informacija teikiama ir užsakymai priimami
Tel. +370 659 21 932
El. paštu edukacija@muziejus.lt arba

Pateikus UŽSAKYMĄ/UŽKLAUSĄ

2050 BALTIJA. Distopija ar realybė?

Grupės dydis – iki 30 asm.
Trukmė – 45 min.
Auditorija – 5; 6; 7; 8  klasė
Kompetencijos – kritinio mąstymo; kultūrinė; kūrybiškumo; komunikavimo; pažinimo; socialinė, emocinė ir sveikos gyvensenos.  
Prieinamumas – paslauga pritaikyta su nežymiu intelekto sutrikimu / psichosocialine negalia ir/ ar judumo negalia.
Vieta – delfinariumas; išvažiuojamoji paslauga (veikla organizuojama Jūsų mokykloje); nuotolinė paslauga
Kalba – LT, EN
Kaina – 60.00 € (nuotolinė paslauga 40 €)
Arba užsakymas per Kultūros paso sistemą 


Ko sieksime? 
Per atraktyvias 2050 m. Baltijos jūros gyvūnų distopines istorijas įtrauksime moksleivius kurti tvaresnę aplinką pradedant nuo pokyčių kasdienėje veikloje; ugdysime ekologinį pilietiškumą.


Ką veiksime? 
Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai bandys identifikuoti 2050 m. Baltijos aplinką bei ten sutiktus gyvūnus. Aplinka kvies į aktyvų įsitraukimą užmegzti socialinį ryšį su naujomis jūrų gyvūnų rūšimis. Provokuojantys gyvūnų pavadinimai – Menkė Celofanus, Ruonis Padangarus, Jūrų kiaulė Naftoena Pramonida, Ežiažuvė Mikroplastus Krapštukedija ir kiti – kvies tyrinėti vardų kilmę, o per ją ne tik identifikuoti svarbiausias taršos problemas, bet ir ieškoti kūrybiškų sprendimų.
Turinio perteikimui, dalyvių įtraukčiai pasitelkiamos šiuolaikinės technologijos, taikomi įvairūs metodai – kūrybiškumą skatinančios interaktyvios ir į kritinį mąstymą orientuotos komandinės ir individualios užduotys, įtraukūs ir kūrybiško atsakymo reikalaujantys klausimai, diskusija, refleksija.
Praktinės veiklos, distopinės gyvūnų istorijos, aplinkosaugos ir taršos problemų tyrinėjimas skatina empatiškumą gamtos ir gyvūnų išlikimui, provokuoja atsakingam sprendimų priėmimui kurti tvaresnę aplinką savo galimybių ribose.