Edukaciniai užsiėmimai moksleiviams

Susitikime!

Informacija užsakymams:

Vieno užsiėmimo trukmė: 45 minutės

Užsiėmimai vyksta: Muziejuje

Užsiėmimo kaina: 26,00 Eur klasei iki 30 moksleivių

Būtina išankstinė registracija: edukacija@muziejus.lt, tel. +370 659 21 932

Dėmesio! Užsiėmimai vedami tik lietuvių kalba.


Kviečiame susipažinti su edukaciniais užsiėmimais: 

NAUJIENA!

Edukaciniame užsiėmime „Ką kalba švyturiai?“ susipažinsite su Lietuvos švyturiais. Sužinosite, kiek švyturių yra Lietuvoje ir kur jie yra pastatyti, kur stovi seniausias Lietuvos švyturys. Kas bendro tarp Ventės rage esančio švyturio ir pirmosios paukščių žiedavimo stoties Lietuvoje? Norite sužinoti? Ateikite ir išgirskite, ką kalba švyturiai!

Užsiėmimas skirtas 1–4 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Kaip rengėsi žvejas ir žvejienė“ susipažinsite su žvejo ir žvejienės apranga, pasigaminsite popierines lėles ir patys jas papuošite žvejiškais drabužiais. Sužinosite, kokios pagrindinės kostiumo spalvos, kaip paruošiamas audinys siuvimui, kokius ir kada rūbus dėvėdavo žvejo šeima.

Užsiėmimas skirtas 1–4 kl.moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Kurėnas – žvejo namai“ sužinosime, kokiais laivais plaukiojo pajūrio krašto žvejai, kokį medį – ąžuolą, beržą ar pušį – naudojo laivams stayti, ir kiek laivų per metus galėjo laivadirbys pastatyti. Susipažinsime su vėtrungėmis. Ar žinojote, kad kurėnas buvo laikomas žvejo namais? Kartu ne tik pasigaminsime kurėnus, vėtrunges, bet ir leisimės į menamą pasiplaukiojimą Kuršių mariomis, kad pažintume tradicinius žvejybos būdus ir priemones.

Užsiėmimas skirtas 1–4 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Delfinas ir aš“ sužinosime, ką mitai pasakoja apie delfinų kilmę, kada jie atsirado. Kuo skiriasi delfino ir žmogaus kūnas. Kas daugiau geba – žmogus ar delfinas? Išgirsime, kaip delfinai kalba. Žaisime kaip delfinai, piešime kaip delfinai, sportuosime kaip delfinai!

Užsiėmimas skirtas 1–5 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Vėtrungių keliais aplink marias“ sužinosime, kas yra vėtrungė ir kada ji atsirado. Kiekvienas susikursime savo vėtrungę bei išsiaiškinsime, kodėl žvejai vėtrunges vadindavo burvaltės karūna!

Užsiėmimas skirtas 1–6 kl. moksleiviams


Edukacinio užsiėmimo „Kur gyveno žvejas?“ metu pakviesime pasisvečiuoti žvejo namuose! Susipažinsime su tradicine žvejo sodyba, statinių paskirtimi, namų aplinka ir buitimi.  Sužinosite, kokius darbus dirbo žvejas, žvejo pati ir jų vaikai.
Cibulynė, ropynė, meškinis. Kas tai? Kokiais prietarais tikėjo žvejai? Kuo kvepėjo žvejo sandėliukas? Visa tai sužinosite! Kiekvienas kursime savo žvejišką istoriją!

Užsiėmimas skirtas 1–6 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Kas Baltijoje gyvena?“ sužinosime, kiek metų Baltijos jūrai, kiek rūšių gyvūnų gyvena Baltijoje. Baltijos jūroje sutiksime net banginukus! Ir tai ne mitas! O svarbiausia, švęsime Pursliaus gimtadienį! Sukursime lėlių teatrą! Spektaklio metu dalyviai patys taps Baltijos jūros gyvūnais!

Užsiėmimas skirtas 1–6 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Kaip atsiranda perlas“ sužinosime, kas yra perlas, kaip atsiranda perlai, kaip atrodo perlo namai ir per kiek metų užauga žirnio didumo perlas! Ar tikrai perlai atsiranda iš Adomo ir Ievos ašarų? Susitikime! Drauge statysime perlo namus, atliksime sudėtingą bandymą, kurio metu pasigaminsime šokoladinius perlus. Tik šio užsiėmimo metu galėsite pamatyti ir paliesti patį brangiausią perlą pasaulyje!

Užsiėmimas skirtas 1–7 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Ruoniai Baltijos jūroje“ išgirsime legendas apie ruonius. Sužinosime, kas sieja ruonius ir jūrų leopardus, jūrų kiškius ar jūrų dramblius. Pamatysime, kokie ruoniai gyvena Baltijos jūroje, kaip gimsta ruoniukas. Sužinosime, ar Baltija – saugūs namai ruoniams. Spėdami mįsles, sužinosime, kaip atpažinti ruonį. Mokysimės teisingai pamaitinti ruoniuką. Organizuosime gelbėjimo akciją „Išgelbėk ruoniuką!”

Užsiėmimas skirtas 1–10 kl. moksleiviams


NAUJIENA!

Edukaciniame užsiėmime „O tuo metu Klaipėdoje...kuršiai!“  sužinosite, kodėl kuršiai vadinami baltų vikingais, ir ar tikrai kuršiai įkūrė Klaipėdą. Kokiais vardais anksčiau buvo vadinami vėjas ir kodėl jis buvo toks svarbus? Kokiais laivais ir kaip toli senieji Klaipėdos gyventojai keliavo?

Užsiėmimas skirtas 3–6 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Kaip pakinkyti vėją“ sužinosite, kada atsirado ir kaip atrodė pirmieji burlaiviai. Kaip atrodo didžiausias šių laikų burlaivis? Kas yra gafelis ar stakselis? Kokius burlaivius galite aplankyti Lietuvoje? Kelsime bures ir sužinosite, ko reikia norint suvaldyti ir pakinkyti vėją audros metu!

Užsiėmimas skirtas 5–7 kl. moksleiviams


Edukacinio užsiėmimo „Virvininko dirbtuvėse – nuo mazgo iki takelažo“ metu sužinosime, kada laivuose pradėta naudoti virvės, kiek iš viso yra mazgų rišimo būdų. Išsiaiškinsime, kas yra takelažas ir kam jis reikalingas. Išmoksime pagrindinius jūrinių mazgų rišimo būdus, sužinosime, kurie mazgai gali išgelbėti net gyvybę sudėtingose situacijose! Ar priimsi iššūkį ir suriši „beždžionės” mazgą?

Užsiėmimas skirtas 5–7 kl. moksleiviams


NAUJIENA!

Edukaciniame užsiėmime „Švyturio kelionė“ sužinosite, kas yra švyturys, kaip atrodė pirmieji švyturiai ir kaip jie laikui bėgant keitėsi. Ką bendro turi švyturys ir 7 pasaulio stebuklai? Kaip jūreiviai atpažįsta švyturius, kokių tipų švyturių yra pasaulyje ir kokius signalus jie siunčia? Norite sužinoti? Ateikite ir leiskimės į kelionę drauge!

Užsiėmimas skirtas 5–9 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Burlaivis ne tik plaukia“ sužinosite, kaip žmogus prisitaikė prie jį supančio vandens ir kokios buvo pirmosios laivybos priemonės. Kaip žmogus išmoko statyti juos vis didesnius ir sudėtingesnius? Kiek sveria didžiausias pasaulyje inkaras? Sužinosite įdomių faktų apie laivo ir žmogaus kūno sandaros panašumus. Pamatysite, kodėl didžiausi sunkiasvoriai laivai neskęsta ir kokios ypatingos jėgos juos stumia į priekį! 

Užsiėmimas skirtas 5–12 kl. moksleiviams


NAUJIENA!

Edukacinio užsiėmimo „Keliam bures!“  metu sužinosite, kas yra burlaivis ir kaip jis atsirado, kokie yra burlaivių tipai bei, kaip juos reikia atskirti. Koks burlaivis pirmasis apiplaukė aplink pasaulį? Kokiu burlaiviu Kristupas Kolumbas perplaukė Atlanto vandenyną? Koks pats didžiausias burlaivis pasaulyje? Kaip jūreiviai sužinodavo, kur reikia plaukti?

Norite tai sužinoti? Keliam bures ir leidžiamės į kelionę!

Užsiėmimas skirtas 5–7 kl. moksleiviams 


Edukacinio užsiėmimo „Jūrinė ABC“ metu sužinosite, kaip jūroje perduodama žinia, kiek ir kokių signalinių jūrų vėliavų suskaičiuojama. Ar žinojote, kad kiekviena vėliava ar jų derinys turi tam tikrą sutartą reikšmę? Ar kada teko naudoti semaforines vėliavėles, žibintus ar Morzės abėcėlę? Viską išbandysime!

Užsiėmimas skirtas 5–12 kl. moksleiviams


NAUJIENA! 

Užsiėmimai vedami tik gegužės–rugsėjo mėnesiais

Edukaciniame užsiėmime „Pajusk jūros aukso skonį“ sužinosite, kokiais laivais anksčiau žvejai plaukiojo ir kokius tinklus naudodavo, kokią žuvį gaudydavo, kaip ji buvo apdorojama, kas iš jos gaminama. O ar žinote, kam buvo naudojami žuvies žvynai? Patys galėsite pabūti žvejais, dirbančiais žvejybiniame laive, ir pabandyti pasverti žuvį. Pamatysite, ką žvejai su savimi išsiveždavo į net kelis mėnesius trunkantį reisą ir ką iš jo parsiveždavo; kaip leisdavo laisvalaikį, apie ką svajojo. Kas yra jūros auksas ir koks yra jo skonis? Ateikite ir pajuskite!

Užsiėmimas skirtas 6–10 kl. moksleiviams


NAUJIENA!

Užsiėmimai organizuojami gegužės–rugsėjo mėnesiais, esant geroms oro sąlygoms

Edukaciniame užsiėmime „Kopgalio lobio beieškant“ ieškosime atsakymų apie įvairiomis istorijomis apipintą Nerijos fortą. Šifruosime tekstą, parašytą Morzės abėcėlės kalba, išmoksime nustatyti šiaurę – čia Jums pagelbės kompasas! Užsiėmimas vyksta lauke, todėl istoriją gaudysime bėgiodami Kopgalyje. Pasirūpinkite patogia avalyne! Startas!

Užsiėmimas skirtas 7–9 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Pažink Baltijos jūrą“ sužinosime, kuriam žmogaus amžiaus tarpsniui prilygsta Baltijos jūra – vaikystei, paauglystei, brandai, senatvei; kiek šalių aplankytume ir kiek žmonių sutiktume, keliaudami aplink Baltiją. Plaukdami dugnu bei druskingo vandens kryptimi pamatysime, kas ir kur gyvena. Stebėsime 2D filmą apie Baltijos jūros vystymosi stadijas bei 3D Baltijos jūros batimetrinį žemėlapį, tirsime vandens druskingumą. Dalyvausime akcijoje „Išgelbėk Baltiją!“

Užsiėmimas skirtas 7–10 kl. moksleiviams 


Edukaciniame užsiėmime „Kopgalio paukščiai“ sužinosite, kiek ir kokių paukščių galite sutikti Kuršių Nerijoje, Smiltynėje. Kaip atskirti žuvėdrą nuo kiro? Kokie paukščiai žiemoja Lietuvoje? Kviečiame susitikti Smiltynėje!

Užsiėmimas skirtas 7–10 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Laivai ir jūrininkai“ sužinosime, kas yra gikas, brašpilis, rėjos, kuo skiriasi barkas, fregata ir brigas, ką laive veikia kokas, junga ir bocmanas! Kam laive reikalingas kambuzas? Kada rišamas kruvinasis mazgas? Ar žinojote, kad šiaurės krypties vėjas anksčiau lietuvių buvo vadinamas šiauriu arba žiemeliu, pietų – piečiu arba launagiu, o rytų – ryčiu, sauliniu arba žeminiu. O kaip vadintas vakarų krypties vėjas? Sužinosite ir tai!

Užsiėmimas skirtas 8–12 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Kodėl laivas plaukia?“ sužinosite,  kodėl neskęsta sunkūs metaliniai laivai, kol jų korpusai sandarūs, kodėl laivai nevirsta, pučiant šoniniam vėjui, kodėl nepatartina plaukioti be krovinio. Kas yra laivo plūdrumas, buringumas, stovumas, vandens talpa, keliamoji galia? Kodėl laivas plaukia, o ne eina arba bėga?

Užsiėmimas skirtas 8–12 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Tapk „Meridiano“ kursantu“ sužinosite, koks gyvenimas virė šiame ir kituose XX amžiaus mokomuosiuose burlaiviuose, kiek vienu metu jaunųjų jūrininkų galėjo plaukti. Kaip atrodė jaunųjų kursantų kasdienybė, poilsis? Kiek skirtingų burių ir laivo detalių suskaičiuotumei šiame burlaivyje Tu? Kas yra blokas, brasas, šotas? Susitikime ant „Meridiano“ denio!

Užsiėmimas skirtas 8–12 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Ant seno denio – su nauja įgula“ susipažinsi su vidutiniu žvejybos traleriu „Dubingiai“, kuris sovietmečiu pastatytas Lietuvoje. Sužinosi, ką žvejai laive dirbdavo, kuo maitinosi. Kokie dar žvejybos traleriai buvo statomi Lietuvoje, kur jie plaukiojo? Ar moteris laive – bloga lemiantis ženklas? Klausyk, sužinok ir tapk jaunuoju laivų žinovu!

Užsiėmimas skirtas 5–12 kl. moksleiviams


Iki susitikimo!

Spausdinti
Informacija atnaujinta 2017-03-24 09:57

Apsilankyk

Delfinų pasirodymų kainos

 

SAUSIS–GEGUŽĖ, RUGSĖJIS–GRUODIS

BIRŽELIS, LIEPA, RUGPJŪTIS

 

Eur

Eur

Suaugusiems 

7

10

Vaikams*, 
mokiniams**, studentams***, 
senatvės pensininkams****,
suaugusiems asmenims su negalia*****

3.5

5

Kainos grupėms daugiau nei 15 asmenų

Suaugusiems 

6

9

Vaikams*, 
mokiniams**, studentams***, 
senatvės pensininkams****,
suaugusiems asmenims su negalia*****

3

4.5

 

Kainos į Kaliforninių jūrų liūtų pasirodymus Saulės įlankoje

 

RUGSĖJIS, GEGUŽĖ

BIRŽELIS, LIEPA, RUGPJŪTIS

 

Eur

Eur

Lankytojams nuo 4 metų   

2

3

 

Fotografavimas ir filmavimas ameniniam naudojimui – nemokamas.

* Vaikams nuo 4m.
** Mokiniams, kasoje pateikusiems galiojantį mokinio pažymėjimą.
*** Aukštųjų mokyklų dieninių skyrių studentams – Lietuvos Respublikos ir kitų Europos Sąjungos valstybių narių piliečiams, studijuojantiems Europos Sąjungos valstybių narių aukštųjų mokyklų dieniniuose skyriuose, taip pat profesinio mokymo įstaigų dieninių skyrių mokiniams, pateikusiems galiojančius pažymėjimus.
**** Europos Sąjungos valstybių ir Europos ekonominės erdvės valstybių asmenims, sukakusiems senatvės pensijos amžių, pateikusiems galiojantį pensininko pažymėjimą.
***** Suaugusiems asmenims su negalia, kuriems nustatytas vidutinis neįgalumo lygis, pateikusiems galiojantį pažymėjimą.

Lietuvos jūrų muziejaus administracija turi teisę keisti bilietų kainas.


 

I. Bilietų įsigijimo tvarka:

  1. Muziejaus lankytojai įleidžiami tik Muziejaus darbo metu, įsigiję bilietus Muziejaus kasose ir internetu. Bilietų kasa uždaroma likus 30 min. iki Muziejaus darbo laiko pabaigos.
  2. Už bilietus ir kitas paslaugas atsiskaitoma apmokant grynaisiais pinigais, banko mokėjimo kortele, bankiniu pavedimu (esant atskiram susitarimui) arba atsiskaitant Muziejaus elektroninės bilietų bei kitų prekių pardavimo ir  administravimo sistemoje.
  3. Lankytojas privalo saugoti bilietą viso lankymosi Muziejuje metu ir bet kuriuo metu paprašytas pateikti jį atsakingam Muziejaus darbuotojui.
  4. Muziejaus lankymo įkainiai ir nuolaidos Muziejaus lankymo bilietams tvirtinami atskiru direktoriaus įsakymu. Esant rašytiniam Muziejaus direktoriaus sutikimui, galimas nemokamas apsilankymas tikslinėms grupėms. Muziejus turi teisę taikyti specialias trumpalaikes nuolaidas (akcijas). Ši informacija skelbiama Muziejaus kasose, interneto svetainėje. Informacija taip pat teikiama telefonu.
  5. Muziejaus lankymo bilietas įsigyjamas vienkartiniam apsilankymui. Bilietas galioja jo įsigijimo dieną. Bilieto galiojimas gali būti pratęstas iki 30 dienų nuo jo įsigijimo dienos, atskirai pažymint bilietą specialia žyma.
  6. Lankytojui negalima gadinti, lankstyti, plėšyti, tepti arba kitaip pažeisti bilietą. Muziejus pasilieka teisę neįleisti lankytojų su pažeistais bilietais, kurių nuskaitymo sistema neatpažįsta.
  7. Asmenys, siekiantys įsigyti Muziejaus lankymo bilietą su nuolaida arba lankytis nemokamai, privalo pateikti Muziejaus kasos darbuotojui priklausymą tikslinei grupei, kuriai taikoma nuolaida, patvirtinantį dokumentą prieš įsigydami bilietą. Atsisakius pateikti atitinkamą dokumentą, nuolaida netaikoma. Bilietų tikrinimo ir / arba lankymosi Muziejuje metu lankytojas gali būti paprašytas pateikti atitinkamą dokumentą kartu su bilietu, kuriam suteikta nuolaida. Bilietai, parduoti su nuolaida,  galioja tik asmeniui, įsigijusiam bilietą, ir negali būti perduodami kitiems asmenims.
  8. Įsigyti bilietai atgal nepriimami ir už juos pinigai negrąžinami, išskyrus atvejus, kai paslaugos lankytojams negali būti suteiktos dėl Muziejaus kaltės.
  9. Pinigai už bilietus negrąžinami nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybėmis (CK 6.212 str.1 d.).
  10. Už pamestus, sugadintus arba dėl kitų priežasčių netinkamus naudoti bilietus pinigai negrąžinami.

II.    Nuolaidos ir kitos lankymosi Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume sąlygos:

Bilietą su 50 proc. nuolaida gali įsigyti:

1. Vaikai nuo 4metų amžiaus;

2. Mokiniai;

3. Aukštųjų mokyklų dieninių skyrių studentai – Lietuvos Respublikos ir kitų Europos Sąjungos valstybių narių piliečiai, studijuojantys Europos Sąjungos valstybių narių aukštųjų mokyklų dieniniuose skyriuose, taip pat profesinio mokymo įstaigų dieninių skyrių mokiniai;

4. Senatvės pensijos amžiaus Europos Sąjungos valstybių ir Europos ekonominės erdvės valstybių asmenys;

5. Suaugę asmenys su negalia, kuriems nustatytas vidutinis neįgalumo lygis

Bilietą su nuolaida (t.y. organizuotoms lankytojų grupėms skirta kaina) gali įsigyti:

6. Suaugę asmenys su negalia, kuriems nustatytas lengvas neįgalumo lygis;

7. Didesnės, nei 15 asmenų organizuotos lankytojų grupės.

Nemokamai įleidžiami:

1. Vaikai iki 4 metų amžiaus (nepriskiriant atskiros vietos sėdėti);

2. Asmenys, kuriems nustatytas sunkus neįgalumo lygis, vaikai iki 18 m, kuriems nustatytas neįgalumo lygis ir juos lydintys asmenys (vienam asmeniui – vienas lydintysis);

3. Muziejaus kūrėjai, rėmėjai ir kiti asmenys, pateikę specialius Muziejaus administracijos išduotus leidimus/kvietimus;

4. Visų Lietuvos Respublikos muziejų darbuotojai, pateikę darbo pažymėjimus;

5. Vaikų grupes lydintys suaugusieji, laikantis proporcijos: vienas suaugęs – dešimt vaikų. Nemokamas bilietas lydinčiajam išduodamas kasoje arba internetu perkant bilietus vaikų grupei;

6. Vienas gidas, vienas grupės vadovas  ir vienas grupę atvežęs autobuso vairuotojas, tik perkant bilietą grupei gavę nemokamą bilietą be teisės perduoti kitam asmeniui;

7. Našlaičiai ir vaikų globos namų auklėtiniai bei jų grupes lydintys asmenys (vienas suaugęs – 10 vaikų), kasoje pateikę grupės narių sąrašus ir statusą įrodančius dokumentus.

LIETUVOS JŪRŲ MUZIEJAUS LANKYTOJŲ APTARNAVIMO TAISYKLĖS

LIETUVOS JŪRŲ MUZIEJAUS PASLAUGOS IR KAINOS

LIETUVOS JŪRŲ MUZIEJUS ŠIUO METU YRA UŽDARYTAS REKONSTRUKCIJAI, TAČIAU KVIEČIAME JUS APSILANKYTI DELFINŲ PASIRODYMUOSE !

 

DELFINŲ PASIRODYMAI

KALIFORNINIŲ JŪRŲ LIŪTŲ PASIRODYMAI

ETNOGRAFINĖ PAJŪRIO ŽVEJO SODYBA IR SENŲJŲ ŽVEJYBOS LAIVŲ AIKŠTELĖ

BIRŽELIS

 

 

 

Nuo antradienio iki sekmadienio

12.00, 14.00, 16.00

11.15, 13.00, 15.00

10.30-18.30

LIEPA ir RUGPJŪTIS

 

 

 

Nuo antradienio iki sekmadienio

11.30, 13.00, 15.00, 16.30

12.15, 14.00, 16.00

10.30-18.30

LAPKRITIS ir GRUODIS

 

 

 

Penktadieniais

12.00

-

-

Šeštadieniais, sekmadieniais

12.00, 15.00

-

-

SAUSIS, VASARIS, KOVAS

     

Penktadieniais

12.00 - -

Šeštadieniais, sekmadieniais

12.00, 15.00 - -

BALANDIS ir SPALIS

     

Penktadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais

12.00, 15.00 - -

GEGUŽĖ ir RUGSĖJIS

     

Nuo trečiadienio iki sekmadienio

12.00, 15.00 11.15, 13.30 10.30-17.00


 

 

 

Lietuvos jūrų muziejus
Smiltynės g. 3 LT-93100, Klaipėda

Lietuvos jūrų muziejus įsikūręs Smiltynėje, Klaipėdos miesto savivaldybei priklausančioje Kuršių nerijos dalyje.
Koordinatės: 55°43'01.0"N 21°06'02.6"E

Jeigu esate Klaipėdoje, Į Smiltynę iš Senosios perkėlos (Danės g. 1, Klaipėda) ar Naujosios perkėlos (Nemuno g. 8, Klaipėda) galite atvykti keltu. Persikėlus į Smiltynę iš Senosios perkėlos, Lietuvos jūrų muziejų galite pasiekti pėsčiomis/dviračiu/autobusu (atstumas 1,8 km). Persikėlus į Smiltynę iš Naujosios perkėlos, Lietuvos jūrų muziejų galite pasiekti pėsčiomis/dviračiu/automobiliu (atstumas 7 km).

Informacija apie autobuso tvarkaraštį Senosios perkėlos st. - Delfinariumas

Informacija apie keltų tvarkaraščius ir kainas – www.keltas.lt ,  +370 46 311 117


Jeigu vykstate autobusu arba traukiniu, atstumą nuo Klaipėdos autobusų arba traukinių stoties galite įveikti pėsčiomis (2,2 km) arba viešuoju miesto transportu (8 autobusas). Išlipę Atgimimo stotelėje iki Senosios pesčiųjų perkėlos, esančios adresu Danės g.1, Klaipėda, nueisite pėsčiomis  arba nuvyksite pasinaudoję taksi paslaugomis (1,2 km).


Transporto priemonių parkavimas prie Lietuvos jūrų muziejaus – kainos.

Paspaudę nuorodą, nurodykite savo vietą, adresą ir Jums bus parengtas maršrutas kaip atvykti į delfinariumą

eksplikacija_svetainei_koreguota.jpg