Edukaciniai užsiėmimai moksleiviams

Susitikime!

Informacija užsakymams:

Vieno užsiėmimo trukmė: 45 minutės

Užsiėmimai vyksta: Muziejuje

Užsiėmimo kaina: 26,00 Eur klasei iki 30 moksleivių

Būtina išankstinė registracija: edukacija@muziejus.lt, tel. +370 659 21 932

Dėmesio! Užsiėmimai vedami tik lietuvių kalba.


Kviečiame susipažinti su edukaciniais užsiėmimais: 

NAUJIENA!

Edukaciniame užsiėmime „Ką kalba švyturiai?“ susipažinsite su Lietuvos švyturiais. Sužinosite, kiek švyturių yra Lietuvoje ir kur jie yra pastatyti, kur stovi seniausias Lietuvos švyturys. Kas bendro tarp Ventės rage esančio švyturio ir pirmosios paukščių žiedavimo stoties Lietuvoje? Norite sužinoti? Ateikite ir išgirskite, ką kalba švyturiai!

Užsiėmimas skirtas 1–4 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Kaip rengėsi žvejas ir žvejienė“ susipažinsite su žvejo ir žvejienės apranga, pasigaminsite popierines lėles ir patys jas papuošite žvejiškais drabužiais. Sužinosite, kokios pagrindinės kostiumo spalvos, kaip paruošiamas audinys siuvimui, kokius ir kada rūbus dėvėdavo žvejo šeima.

Užsiėmimas skirtas 1–4 kl.moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Kurėnas – žvejo namai“ sužinosime, kokiais laivais plaukiojo pajūrio krašto žvejai, kokį medį – ąžuolą, beržą ar pušį – naudojo laivams stayti, ir kiek laivų per metus galėjo laivadirbys pastatyti. Susipažinsime su vėtrungėmis. Ar žinojote, kad kurėnas buvo laikomas žvejo namais? Kartu ne tik pasigaminsime kurėnus, vėtrunges, bet ir leisimės į menamą pasiplaukiojimą Kuršių mariomis, kad pažintume tradicinius žvejybos būdus ir priemones.

Užsiėmimas skirtas 1–4 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Delfinas ir aš“ sužinosime, ką mitai pasakoja apie delfinų kilmę, kada jie atsirado. Kuo skiriasi delfino ir žmogaus kūnas. Kas daugiau geba – žmogus ar delfinas? Išgirsime, kaip delfinai kalba. Žaisime kaip delfinai, piešime kaip delfinai, sportuosime kaip delfinai!

Užsiėmimas skirtas 1–5 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Vėtrungių keliais aplink marias“ sužinosime, kas yra vėtrungė ir kada ji atsirado. Kiekvienas susikursime savo vėtrungę bei išsiaiškinsime, kodėl žvejai vėtrunges vadindavo burvaltės karūna!

Užsiėmimas skirtas 1–6 kl. moksleiviams


Edukacinio užsiėmimo „Kur gyveno žvejas?“ metu pakviesime pasisvečiuoti žvejo namuose! Susipažinsime su tradicine žvejo sodyba, statinių paskirtimi, namų aplinka ir buitimi.  Sužinosite, kokius darbus dirbo žvejas, žvejo pati ir jų vaikai.
Cibulynė, ropynė, meškinis. Kas tai? Kokiais prietarais tikėjo žvejai? Kuo kvepėjo žvejo sandėliukas? Visa tai sužinosite! Kiekvienas kursime savo žvejišką istoriją!

Užsiėmimas skirtas 1–6 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Kas Baltijoje gyvena?“ sužinosime, kiek metų Baltijos jūrai, kiek rūšių gyvūnų gyvena Baltijoje. Baltijos jūroje sutiksime net banginukus! Ir tai ne mitas! O svarbiausia, švęsime Pursliaus gimtadienį! Sukursime lėlių teatrą! Spektaklio metu dalyviai patys taps Baltijos jūros gyvūnais!

Užsiėmimas skirtas 1–6 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Kaip atsiranda perlas“ sužinosime, kas yra perlas, kaip atsiranda perlai, kaip atrodo perlo namai ir per kiek metų užauga žirnio didumo perlas! Ar tikrai perlai atsiranda iš Adomo ir Ievos ašarų? Susitikime! Drauge statysime perlo namus, atliksime sudėtingą bandymą, kurio metu pasigaminsime šokoladinius perlus. Tik šio užsiėmimo metu galėsite pamatyti ir paliesti patį brangiausią perlą pasaulyje!

Užsiėmimas skirtas 1–7 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Ruoniai Baltijos jūroje“ išgirsime legendas apie ruonius. Sužinosime, kas sieja ruonius ir jūrų leopardus, jūrų kiškius ar jūrų dramblius. Pamatysime, kokie ruoniai gyvena Baltijos jūroje, kaip gimsta ruoniukas. Sužinosime, ar Baltija – saugūs namai ruoniams. Spėdami mįsles, sužinosime, kaip atpažinti ruonį. Mokysimės teisingai pamaitinti ruoniuką. Organizuosime gelbėjimo akciją „Išgelbėk ruoniuką!”

Užsiėmimas skirtas 1–10 kl. moksleiviams


NAUJIENA!

Edukaciniame užsiėmime „O tuo metu Klaipėdoje...kuršiai!“  sužinosite, kodėl kuršiai vadinami baltų vikingais, ir ar tikrai kuršiai įkūrė Klaipėdą. Kokiais vardais anksčiau buvo vadinami vėjas ir kodėl jis buvo toks svarbus? Kokiais laivais ir kaip toli senieji Klaipėdos gyventojai keliavo?

Užsiėmimas skirtas 3–6 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Kaip pakinkyti vėją“ sužinosite, kada atsirado ir kaip atrodė pirmieji burlaiviai. Kaip atrodo didžiausias šių laikų burlaivis? Kas yra gafelis ar stakselis? Kokius burlaivius galite aplankyti Lietuvoje? Kelsime bures ir sužinosite, ko reikia norint suvaldyti ir pakinkyti vėją audros metu!

Užsiėmimas skirtas 5–7 kl. moksleiviams


Edukacinio užsiėmimo „Virvininko dirbtuvėse – nuo mazgo iki takelažo“ metu sužinosime, kada laivuose pradėta naudoti virvės, kiek iš viso yra mazgų rišimo būdų. Išsiaiškinsime, kas yra takelažas ir kam jis reikalingas. Išmoksime pagrindinius jūrinių mazgų rišimo būdus, sužinosime, kurie mazgai gali išgelbėti net gyvybę sudėtingose situacijose! Ar priimsi iššūkį ir suriši „beždžionės” mazgą?

Užsiėmimas skirtas 5–7 kl. moksleiviams


NAUJIENA!

Edukaciniame užsiėmime „Švyturio kelionė“ sužinosite, kas yra švyturys, kaip atrodė pirmieji švyturiai ir kaip jie laikui bėgant keitėsi. Ką bendro turi švyturys ir 7 pasaulio stebuklai? Kaip jūreiviai atpažįsta švyturius, kokių tipų švyturių yra pasaulyje ir kokius signalus jie siunčia? Norite sužinoti? Ateikite ir leiskimės į kelionę drauge!

Užsiėmimas skirtas 5–9 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Burlaivis ne tik plaukia“ sužinosite, kaip žmogus prisitaikė prie jį supančio vandens ir kokios buvo pirmosios laivybos priemonės. Kaip žmogus išmoko statyti juos vis didesnius ir sudėtingesnius? Kiek sveria didžiausias pasaulyje inkaras? Sužinosite įdomių faktų apie laivo ir žmogaus kūno sandaros panašumus. Pamatysite, kodėl didžiausi sunkiasvoriai laivai neskęsta ir kokios ypatingos jėgos juos stumia į priekį! 

Užsiėmimas skirtas 5–12 kl. moksleiviams


NAUJIENA!

Edukacinio užsiėmimo „Keliam bures!“  metu sužinosite, kas yra burlaivis ir kaip jis atsirado, kokie yra burlaivių tipai bei, kaip juos reikia atskirti. Koks burlaivis pirmasis apiplaukė aplink pasaulį? Kokiu burlaiviu Kristupas Kolumbas perplaukė Atlanto vandenyną? Koks pats didžiausias burlaivis pasaulyje? Kaip jūreiviai sužinodavo, kur reikia plaukti?

Norite tai sužinoti? Keliam bures ir leidžiamės į kelionę!

Užsiėmimas skirtas 5–7 kl. moksleiviams 


Edukacinio užsiėmimo „Jūrinė ABC“ metu sužinosite, kaip jūroje perduodama žinia, kiek ir kokių signalinių jūrų vėliavų suskaičiuojama. Ar žinojote, kad kiekviena vėliava ar jų derinys turi tam tikrą sutartą reikšmę? Ar kada teko naudoti semaforines vėliavėles, žibintus ar Morzės abėcėlę? Viską išbandysime!

Užsiėmimas skirtas 5–12 kl. moksleiviams


NAUJIENA! 

Užsiėmimai vedami tik gegužės–rugsėjo mėnesiais

Edukaciniame užsiėmime „Pajusk jūros aukso skonį“ sužinosite, kokiais laivais anksčiau žvejai plaukiojo ir kokius tinklus naudodavo, kokią žuvį gaudydavo, kaip ji buvo apdorojama, kas iš jos gaminama. O ar žinote, kam buvo naudojami žuvies žvynai? Patys galėsite pabūti žvejais, dirbančiais žvejybiniame laive, ir pabandyti pasverti žuvį. Pamatysite, ką žvejai su savimi išsiveždavo į net kelis mėnesius trunkantį reisą ir ką iš jo parsiveždavo; kaip leisdavo laisvalaikį, apie ką svajojo. Kas yra jūros auksas ir koks yra jo skonis? Ateikite ir pajuskite!

Užsiėmimas skirtas 6–10 kl. moksleiviams


NAUJIENA!

Užsiėmimai organizuojami gegužės–rugsėjo mėnesiais, esant geroms oro sąlygoms

Edukaciniame užsiėmime „Kopgalio lobio beieškant“ ieškosime atsakymų apie įvairiomis istorijomis apipintą Nerijos fortą. Šifruosime tekstą, parašytą Morzės abėcėlės kalba, išmoksime nustatyti šiaurę – čia Jums pagelbės kompasas! Užsiėmimas vyksta lauke, todėl istoriją gaudysime bėgiodami Kopgalyje. Pasirūpinkite patogia avalyne! Startas!

Užsiėmimas skirtas 7–9 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Pažink Baltijos jūrą“ sužinosime, kuriam žmogaus amžiaus tarpsniui prilygsta Baltijos jūra – vaikystei, paauglystei, brandai, senatvei; kiek šalių aplankytume ir kiek žmonių sutiktume, keliaudami aplink Baltiją. Plaukdami dugnu bei druskingo vandens kryptimi pamatysime, kas ir kur gyvena. Stebėsime 2D filmą apie Baltijos jūros vystymosi stadijas bei 3D Baltijos jūros batimetrinį žemėlapį, tirsime vandens druskingumą. Dalyvausime akcijoje „Išgelbėk Baltiją!“

Užsiėmimas skirtas 7–10 kl. moksleiviams 


Edukaciniame užsiėmime „Kopgalio paukščiai“ sužinosite, kiek ir kokių paukščių galite sutikti Kuršių Nerijoje, Smiltynėje. Kaip atskirti žuvėdrą nuo kiro? Kokie paukščiai žiemoja Lietuvoje? Kviečiame susitikti Smiltynėje!

Užsiėmimas skirtas 7–10 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Laivai ir jūrininkai“ sužinosime, kas yra gikas, brašpilis, rėjos, kuo skiriasi barkas, fregata ir brigas, ką laive veikia kokas, junga ir bocmanas! Kam laive reikalingas kambuzas? Kada rišamas kruvinasis mazgas? Ar žinojote, kad šiaurės krypties vėjas anksčiau lietuvių buvo vadinamas šiauriu arba žiemeliu, pietų – piečiu arba launagiu, o rytų – ryčiu, sauliniu arba žeminiu. O kaip vadintas vakarų krypties vėjas? Sužinosite ir tai!

Užsiėmimas skirtas 8–12 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Kodėl laivas plaukia?“ sužinosite,  kodėl neskęsta sunkūs metaliniai laivai, kol jų korpusai sandarūs, kodėl laivai nevirsta, pučiant šoniniam vėjui, kodėl nepatartina plaukioti be krovinio. Kas yra laivo plūdrumas, buringumas, stovumas, vandens talpa, keliamoji galia? Kodėl laivas plaukia, o ne eina arba bėga?

Užsiėmimas skirtas 8–12 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Tapk „Meridiano“ kursantu“ sužinosite, koks gyvenimas virė šiame ir kituose XX amžiaus mokomuosiuose burlaiviuose, kiek vienu metu jaunųjų jūrininkų galėjo plaukti. Kaip atrodė jaunųjų kursantų kasdienybė, poilsis? Kiek skirtingų burių ir laivo detalių suskaičiuotumei šiame burlaivyje Tu? Kas yra blokas, brasas, šotas? Susitikime ant „Meridiano“ denio!

Užsiėmimas skirtas 8–12 kl. moksleiviams


Edukaciniame užsiėmime „Ant seno denio – su nauja įgula“ susipažinsi su vidutiniu žvejybos traleriu „Dubingiai“, kuris sovietmečiu pastatytas Lietuvoje. Sužinosi, ką žvejai laive dirbdavo, kuo maitinosi. Kokie dar žvejybos traleriai buvo statomi Lietuvoje, kur jie plaukiojo? Ar moteris laive – bloga lemiantis ženklas? Klausyk, sužinok ir tapk jaunuoju laivų žinovu!

Užsiėmimas skirtas 5–12 kl. moksleiviams


Iki susitikimo!

Spausdinti
Informacija atnaujinta 2017-01-10 11:43

Apsilankyk

Delfinų pasirodymų kainos

 

SAUSIS–GEGUŽĖ, RUGSĖJIS–GRUODIS

BIRŽELIS, LIEPA, RUGPJŪTIS

 

Eur

Eur

Suaugusiems 

7

10

Vaikams*, 
mokiniams**, studentams***, 
senatvės pensininkams****

3.5

5

Kainos grupėms daugiau nei 15 asmenų

Suaugusiems 

6

9

Vaikams*, 
mokiniams**, studentams***, 
senatvės pensininkams****

3

4.5

 

Kainos įKaliforninių jūrų liūtų pasirodymus Saulės įlankoje

 

RUGSĖJIS, GEGUŽĖ

BIRŽELIS, LIEPA, RUGPJŪTIS

 

Eur

Eur

Lankytojams nuo 4 metų   

2

3

 

Fotografavimas ir filmavimas ameniniam naudojimui – nemokamas.* Mokiniams, kasoje pateikusiems galiojantį mokinio pažymėjimą.
** Nuolatinės studijų formos studentams (dieninės studijų formos, priimtiems iki įsigaliojant Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymui), kasoje pateikusiems galiojantį Lietuvos studento pažymėjimą.
*** Studentams, pateikusiems galiojančius tarptautinius studento pažymėjimus (ISIC).
**** Europos Sąjungos valstybių ir Europos ekonominės erdvės valstybių asmenims, sukakusiems senatvės pensijos amžių, pateikusiems galiojantį pensininko pažymėjimą.

Lietuvos jūrų muziejaus administracija turi teisę keisti bilietų kainas.


 

LIETUVOS JŪRŲ MUZIEJAUS DELFINARIUMO LANKYTOJŲ, KURIEMS TAIKOMOS NUOLAIDOS ĮSIGYJANT BILIETUS, SĄRAŠAS IR NUOLAIDŲ TAIKYMO TVARKA

1.    Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumo lankytojams, siekiantiems įsigyti bilietą su nuolaida, taikoma ši tvarka:

1.1.    Asmenys, siekiantys įsigyti bilietą su nuolaida, privalo kasoje pateikti pažymėjimą, suteikiantį tokią teisę ir įsigytą bilietą su pažymėjimu pateikti kontrolei. Priešingu atveju, bilietas su nuolaida nebus parduodamas, o pažymėjimo nepateikus kontrolei asmenys bus neįleidžiami.

1.2.    Asmenims, kurie turi teisę įsigyti bilietą su nuolaida, griežtai draudžiama šį bilietą perduoti kitiems asmenims.

1.3.    Atskirais atvejais asmenims, pažeidusiems bendrąją tvarką, LJM administracija pasilieka teisę netaikyti lengvatų, kurios pagal bendrąją tvarką galėtų būti taikomos.

1.4.    Lietuvos jūrų muziejaus direktoriaus atskiru leidimu gali būti sudarytos išimtys nemokamai ar suteikiant nuolaidą apsilankyti delfinariume.

2.    Nuolaidos ir kitos lankymosi Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume sąlygos, vadovaujantis Lietuvos jūrų muziejaus direktoriaus įsakymu ,,Dėl kainų patvirtinimo“ taikomos:

2.1.    Bilieto su nuolaida kaina, priklausomai nuo sezono, taikoma:

2.1.1.    Vaikams nuo 4 metų amžiaus.

2.1.2.    Mokiniams, kasoje pateikusiems galiojantį mokinio pažymėjimą.

2.1.3.    Nuolatinės studijų formos studentams (dieninės studijų formos, priimtiems iki įsigaliojant Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymui), kasoje pateikusiems galiojantį Lietuvos studento pažymėjimą.

2.1.4.    Studentams, pateikusiems galiojantį tarptautinį studento pažymėjimą (ISIC).

2.1.5.    Europos Sąjungos valstybių ir Europos ekonominės erdvės valstybių asmenims, sukakusiems senatvės pensijos amžių, pateikusiems galiojantį pensininko pažymėjimą

2.2.    Organizuotoms lankytojų grupėms, priklausomai nuo sezono:

2.2.1.    Suaugusių asmenų grupėms, kai grupėje ne mažiau 15 asmenų perkančių bilietus,  taikoma grupėms skirto bilieto kaina.

2.2.2.    Mokinių, vaikų, studentų, pensininkų grupėms, kai grupėje ne mažiau 15 asmenų, perkančių bilietus taikoma bilieto su nuolaida, skirto grupėms, kaina.

 2.3.    Nuolaidos ir/ar lankymosi sąlygos žmonėms su negalia bei asmenų su negalia grupėms, jei tie patys asmenys su negalia lankosi ne dažniau nei 2 kartus per mėnesį:

2.3.1.    Suaugę Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos asmenys su negalia, kai nustatytas darbingumo lygis 0-25 procentai (I negalios grupė) delfinų pasirodymą lanko nemokamai su vienu lydinčiu asmeniu, Lietuvos jūrų muziejaus kasoje pateikę galiojantį neįgalumo pažymėjimą.

2.3.2.    Suaugę Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos asmenys su negalia, kai nustatytas darbingumo lygis 30-55 procentai (II negalios grupė) delfinariumą gali lankyti LJM kasoje įsigiję bilietą su nuolaidą (bilieto kaina vaikams, mokiniams, studentams, pensininkams).

2.3.3.    Suaugę Lietuvos Respublikos ir Europos sąjungos asmenys, kurių nustatytas darbingumo lygis 60-100 procentų (III grupės negalia), pateikę galiojantį neįgaliojo pažymėjimą LJM kasoje, turi teisę įsigyti grupinės kainos bilietą, kurio kaina priklauso nuo sezono.

2.3.4.    Pavieniai vaikai su negalia (iki 18 metų) delfinariume turi teisę lankytis nemokamai su vienu lydinčiu asmeniu, bilietą nemokamam apsilankymui šie asmenys gali gauti LJM kasoje pateikę pažymėjimą.

2.3.5.    Vaikų su negalia grupė  įleidžiama ta pačia tvarka, kaip ir pavieniai vaikai su negalia arba atsiuntę prašymą ir sąrašą LJM administracijai, pasirašytą įstaigos vadovo. Prašymo ir sąrašo originalą privaloma pateikti LJM kasoje, prieš gaunant nemokamą bilietą.

2.4.    Nemokamai į delfinų pasirodymus su Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriuje ar Lietuvos jūrų muziejaus kasoje išduotu leidimu įleidžiami:

2.4.1.    Muziejaus/delfinariumo kūrėjai, pateikę specialius vardinius leidimus kasoje.

2.4.2.    Muziejaus/delfinariumo rėmėjai, turintys specialius metinius leidimus ir pateikę  juos kasoje.

2.4.3.    Visų Lietuvos Respublikos muziejų darbuotojai, kasoje pateikę muziejaus darbuotojo pažymėjimą. Vienas Lietuvos Respublikos muziejų darbuotojas turi teisę vienam šeimos nariui nupirkti bilietą su nuolaida. 

2.4.4.    Vaikai, kol sukaks 4 metai (neužimant atskiros vietos sėdėti).

2.4.5.    Organizuotas vaikų grupes lydintys suaugusieji, laikantis proporcijos: vienas suaugęs - dešimt vaikų. Nemokamas bilietas duodamas kasoje, perkant bilietus visai grupei. Visi kiti vaikų grupes lydintys suaugusieji perka bilietus su nuolaida t.y., organizuotoms suaugusiųjų grupėms skirtus bilietus.

2.4.6.    Gidai, grupių vadovai ir grupes atvežusių autobusų vairuotojai, kasoje pateikę patvirtinantį pažymėjimą. Leidimas išduodamas tik perkant grupinį bilietą, vienam gidui, vienam vairuotojui ir vienam grupės vadovui (jei jis yra) be teisės perduoti kitam asmeniui.

2.4.7.    Našlaičių, socialiai remtinų, internatinių mokyklų ir vaikų globos namų auklėtinių grupės bei juos lydintys asmenys (vienas suaugęs – 10 vaikų), siekiantys nemokamai lankytis Lietuvos jūrų muziejaus ekspozicijose ir/ar įsigyti bilietus specialiomis, LJM direktorės nustatytomis kainomis (su nuolaida), iš anksto prieš apsilankymą privalo atsiųsti sąrašus, su vaikų statusą patvirtinančiais dokumentais, pasirašytais įstaigos vadovo ar atitinkamų tarnybų ir spaudais; prašymą LJM direktoriaus vardu leisti su nuolaida apsilankyti delfinariume el. paštu ljm@muziejus.lt arba faksu 846 49 07 50. LJM direktorei vizavus prašymą, Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius informuoja apie suteiktas nuolaidas.

                             

RUGSĖJIS, GEGUŽĖ

BIRŽELIS, LIEPA, RUGPJŪTIS

 

Eur

Eur

Lankytojams nuo 4 metų   

2

3

 

DELFINŲ PASIRODYMAI

Sausis, vasaris, kovas                                     

 

Penktadieniais

12.00

Šeštadieniais, sekmadieniais

12.00, 15.00

Balandis

 

Penktadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais

12.00, 15.00

Gegužė ir rugsėjis

 

Trečiadieniais–sekmadieniais

12.00, 15.00

Birželis

 

Antradieniais–sekmadieniais

12.00, 14.00, 16.00

Liepa, rugpjūtis

 

Antradieniais–sekmadieniais

11.30, 13.00, 15.00, 16.30

Spalis

 

Penktadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais

12.00, 15.00

Lapkritis, gruodis

 

Penktadieniais

12.00

Šeštadieniais, sekmadieniais

12.00, 15.00


 

 

 

Lietuvos jūrų muziejus
Smiltynės g. 3 LT-93100, Klaipėda

Lietuvos jūrų muziejus įsikūręs Smiltynėje, Klaipėdos miesto savivaldybei priklausančioje Kuršių nerijos dalyje.
Koordinatės: 55°43'01.0"N 21°06'02.6"E

Jeigu esate Klaipėdoje, Į Smiltynę iš Senosios perkėlos (Danės g. 1, Klaipėda), (atstumas 1,8 km, pėsčiomis/dviračiu) ar Naujosios perkėlos (Nemuno g. 8, Klaipėda), (atstumas – 7 km, automobiliu/autobusu/dviračiu) galite atvykti keltu.

Informacija apie keltų tvarkaraščius ir kainas – www.keltas.lt.,  +370 46 311 117

Paspaudę nuorodą, nurodykite savo vietą, adresą ir Jums bus parengtas maršrutas kaip atvykti į delfinariumą


Jeigu vykstate autobusu arba traukiniu, atstumą nuo Klaipėdos autobusų arba traukinių stoties galite įveikti pėsčiomis (2,2 km) arba viešuoju miesto transportu (8 autobusas). Išlipę Atgimimo stotelėje iki Senosios peščiųjų perkėlos, esančios adresu Danės g.1, Klaipėda, nueisite pesčiomis  arba nuvyksite pasinaudoję taksi paslaugomis (1,2 km).


Jeigu važiuojate automobiliu iš Palangos, tuomet iš Kretingos gatvės įvažiuokite į Suominio gatvę (3,4 km). Važiuokite Suominio gatve link Baltijos prospekto (A13 ir E272 kryptimis) į Klaipėdą (26 km). Pasiekę Baltijos prospektą, iš jo sukite į Dubysos gatvę link Smiltynės (Kuršių Nerija) (3,2 km). Kelkitės keltu Naujojoje perkėloje. Persikėlę į Smiltynę, iki Lietuvos jūrų muziejaus važiuokite sekdami nuorodas.

Jeigu iš Palangos važiuojate autobusu, atstumą nuo Klaipėdos autobusų stoties galite įveikti pėsčiomis (2,2 km) arba viešuoju miesto transportu (8 autobusas). Išlipę Atgimimo stotelėje iki Senosios peščiųjų perkėlos, esančios adresu Danės g.1, Klaipėda, nueisite pesčiomis  arba nuvyksite pasinaudoję taksi paslaugomis (1,2 km).
Autobusų iš Palangos 
tvarkaraštis.

 

eksplikacija_ljm_large.jpg